Буквоїд

Премію Лесі Українки отримали письменниця Марія Мороз та художниця Катерина Іванова

13.06.18 19:43 / Буквоїд
13 червня Уряд ухвалив постанову про присудження Премії Кабінету міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2017 рік.
Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.=  У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» премію присуджено письменниці Марії Мороз (Морозенко) за книги «Іван Сірко – великий характерник», «Іван Сірко – славетний кошовий», повість «Я закохалася». У номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» лауреатом премії імені Лесі Українки за 2017 рік стала художниця-графік Катерина Іванова за художнє оформлення книг «Йде до нас колядочка», «Пісня тоненької очеретини» Василя Чухліба; «Лісовий урок» Станіслава Шаповалова. У номінації  «Кінотвори для дітей та юнацтва» премію присуджено головному режисерові анімаційної студії «Новаторфільм» Ковалю Степану Миколайовичу за анімаційний серіал «Професіонали».  Нагадаємо, Премія Кабінету міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори  для дітей та юнацтва заснована за пропозицією Держкомтелерадіо в 2004 році. Вона присуджується щороку у чотирьох номінаціях до дня народження Лесі Українки за твори, які сприяють вихованню підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/premii/2018/06/13/194337.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.