Буквоїд

21 червня у Мистецькому арсеналі відкриється виставка «Кирил Проценко. Палкий»

13.06.18 19:36 / Буквоїд
21 червня о 18:30 у Мистецькому арсеналі відкриється виставка «Кирил Проценко. Палкий».
На виставці будуть представлені твори Кирила Проценка, що в мистецтві проявив себе як «людина-оркестр», як художник-універсал. Тут сплітаються в одне найрізноманітніші види, теми, жанри, періоди, серії, медіуми — від оригінальної техніки випалювання до фотографії, відео, кіно та інсталяції.
 
У фокусі проекту представлено пірографічну серію «Випалювач», де відкрито обігруються та імплантуються прийоми кітчу й архетипи масової культури.

«На виставці представлено весь творчий шлях Кирила Проценка. Він був художником широкого діапазону — як із зображального, так і з технічного поглядів. Він проявив себе як «людина-оркестр», як художник-універсал. Тому і виставка є узагальнювальною та багатопрофільною. Тут сплітаються в одне найрізноманітніші види, теми, жанри, періоди, серії, медіуми. Тут відчутна і головна ідея його творчості, пов´язана з вогнем як художнім інструментом і символом», – говорить куратор проекту Олександр Соловйов. 
 
У програмі відкриття виставки 21 червня – вініл сет від Dj DerBastler, Dj Rachek.

Протягом проекту заплановані заплановані  кураторські та авторські екскурсії від Олександра Соловйова, Надії Пригодич, Ксенії Малих. Лекція від німецького мистецтвознавця та теоретика у галузі мультимедійного мистецтва Олівера Грау,  мистецтвознавиці, історикині та критикині моди Зої Звиняцьковської, сценариста, кінорежисера та медіа-художника Олега Чорного та багато іншого. 

А також спеціальна музична програма від Dj DerBastler, Dj Rachek,  Dj Beliy  та лайв-концерти музичних колективів «Foa-Hoka» і «Катапульта».

Кирил Проценко (1967 – 2017 рр.) — учасник сквоту «Паризька комуна», працював переважно у трансавангардному живопису. Свідомі буквалізм і баналізація, з яких раптом виникає гострий конфлікт — головна риса, властива не тільки полотнам автора, а і його творчості в цілому.

Куратор проекту — Олександр Соловйов.
Дизайн експозиції — Георгій Сенченко.

У Мистецькому арсеналі виставка триватиме до 29 липня.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2018/06/13/193637.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.