Буквоїд

Книгарня «Є»: Розклад зустрічей 12 – 18 лютого

12.02.18 09:40 / Буквоїд
Пропонуємо розклад заходів у книгарнях «Є» 12 – 18 лютого.
 Київ (вул. Лисенка 3) 15 лютого, 18:30 – Що означає бути сербом в Україні та українкою в Сербії. Провідні балканісти України публічно міркуватимуть про особисті і професійні знайомства з іншою культурою.

17 лютого, 12:00 — Часто дітвора задає цілком зрозуміле питання: «Де я був чи була, коли мене не було?». Наталка Малетич створила оригінальну й світлу історію про народження – і ми разом з нею та Дзвінкою Матіяш почитаємо дивовижну книжку.  Київ (вул.Хрещатик 46) 13 лютого, 19:00  — Історія може і повинна надихати. Олександр Палій шукатиме відповіді на актуальні питання, коріння яких лежить у площині осмислення минулого.

14 лютого, 18:30  — Листи, які відкривають сімейні давні таємниці, зазирають у минуле, бережуть пам’ять про важливі події. «Теплі історії в конвертах» розповідають про багатолітнє кохання й перші несміливі освідчення, прощення, трепетну надію та мужню стійку віру.

15 лютого, 19:00 —Досвід роботи на круїзному лайнері став черговою спробою Кіри Малко приміряти до себе іншу модель існування – і зрештою оформився у роман під назвою «Нижче». Приходьте, щоб відчути особливий мікросвіт замкнутого простору.

16 лютого, 19:00  — Юрко Позаяк і Олександр Ірванець вперше порадують столичну публіку спільним вечором – відчуйте смак інтелектуально-постмодерних жартів від двох маестро іронічної поезії.   Київ (вул. Малишка, 2) 17 лютого, 12:00 — Щоб дізнатися про таємниці гуцульських кахлів, достатньо зазирнути під обкладинку книжки Дмитра Павличка «Золоторогий олень» – найкраще це зробити на «Дитячій суботі».

Львів (просп. Свободи, 7) 12 лютого, 18:30 — Філософ Вахтанг Кебуладзе розповість про те, навіщо видавати підручник з філософії, розрахований на учнів старших класів, в країні, де вивчення філософії не передбачено шкільною програмою.

13 лютого, 18:30 — Серед безлічі можливих сюжетів у дебютній книзі Маркіяна Прохаська розгортаються історії розквіту та занепаду, відчаю та надії, безпеки та переховування, поразки та рутинного переживання найбільшого щастя. Приходьте на знайомство з новим голосом сучасної літератури.

15 лютого, 18:30 — «5 рев’ю» знову запрошує на жваве обговорення нон-фікшн книжок, які впливають на наше життя, стосунки та дії.

17 лютого, 18:30 — Татусі теж вміють захопливо читати! Переконайтеся в цьому на нашій «Дитячій суботі». Дніпро (вул. Глінки, 15) 15 лютого, 18:30 – За яким принципом формувалися нові назви вулиць Дніпра, куди поділися демонтовані пам’ятники діячам «імперії зла» та як буде виглядати парк тоталітарного періоду – дізнавайтеся на фаховій розмові про декомунізацію. 

17 лютого, 10:30  – Малеча любить багато спати, але процес засинання (і прокидання) часто супроводжується тривогою. Щоб уникнути цього, ми почитаємо історії Галини Вдовиченко, під які добре поринати в сон і повертатися до бадьорого руху.

17 лютого, 13:00  – Напевно, кожен, хто хоч раз поринав у світ Давньої Греції, мріяв побути археологом. Таку нагоду дітвора матиме на мегацікавій «Дитячій суботі».

17 лютого, 17:00  – Насилля, витіснення, героїзм і повсякдення нетрів – про все це і більше зможуть поговорити учасники перегляду стрічок Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Запоріжжя (просп. Соборний, 137) 14 лютого, 18:30 – У День святого Валентина до запорізької Книгарні «Є» завітає молодий поет з Миколаївщини Руслан Горобець у рамках свого туру містами України «Нове не прочитане».

16 лютого, 18:30 – Число фотографів невпинно зростає, але для успішних знімків потрібно багато вдосконалюватися. Тому запрошуємо усіх фотолюбителів на лекцію Бориса Дворного.

17 лютого, 11:00 – Жирафчик Джеральд понад усе мріє танцювати разом із іншими звірятами на Лісовій гулянці. Але ж усім відомо, що жирафи не танцюють. А ми доведемо, що це можливо! Вінниця (вул. Соборна, 89) 12 лютого, 18:00 – Як поєднати пригодницький сюжет із глибинною психологією, що спільного між шаманізмом та супергероїкою, де пролягає межа між надздібностями і божевіллям? Дізнаєтеся на презентації роману Нати Гриценко «Тінь на порозі».

13 лютого, 18:30  – Загадковий рукопис книги про святого Миколая, який пов’язує долі двох людей на рейсі «Амстердам-Київ». Заінригувало? Тоді гайда на презентацію нового роману Галини Рис. 

Володимир-Волинський (вул. Ковельська, 6) 16 лютого, 17:00 — «Книголюби Володимира» запрошують на обговорення «прабабці» любовних романів «Гордість і упередження» Джейн Остін та її сучасної іронічної реінкарнації «Щоденник Бріджит Джонс» Гелен Філдінг. Івано-Франківськ (вул. Незалежності, 31) 13 лютого, 18:00 — Поєднати романтичний настрій з книжками цілком можливо! Спробуйте формат speed dating з книгами і проведіть незабутній вечір знайомств.

14 лютого, 18:00 — Зазвичай чоловіча душа прихована дрімучими лісами, темними ночами і безліччю недосказаних слів. Проте саме у День закоханих ви матимете змогу відчути усю ліричність та силу талановитих франківських поетів.

15 лютого, 18:30 —Як поєднати пригодницький сюжет із глибинною психологією, що спільного між шаманізмом та супергероїкою, де пролягає межа між надздібностями і божевіллям? Дізнаєтеся на презентації роману Нати Гриценко «Тінь на порозі».

16 лютого, 18:00  — Серед безлічі можливих сюжетів у дебютній книзі Маркіяна Прохаська розгортаються історії розквіту та занепаду, відчаю та надії, безпеки та переховування, поразки та рутинного переживання найбільшого щастя. Приходьте на знайомство з новим голосом сучасної літератури. Луцьк (вул. Лесі Українки, 30) 14 лютого, 18:30 — Абетка-енциклопедія «Антонич від А до Я» – це з одного боку, розповідь про Антонича-дітвака, який може стати добрим другом для сучасної дитини. А з іншого – оповідь про внутрішню людину з її неосяжними світами, несподіваними думками, ідеями, почуттями. Відкрийте для себе дивовижну книжку дивовижних творців!

16 лютого, 18:00 – Війна змінює не тільки країну, але і її поетів. Анастасія Дмитрук відкриє слухачам свою гостросоціальну та щиру творчість про сучасний світ.

17 лютого, 16:00 – Ґудзики – практична і буденна деталь на одязі. А кількасот років назад лише заможні люди могли собі дозволити таку коштовність. Ми виготовимо особливі ґудзики – з глини.

17 лютого, 18:30 – Як поєднати пригодницький сюжет із глибинною психологією, що спільного між шаманізмом та супергероїкою, де пролягає межа між надздібностями і божевіллям? Дізнаєтеся на презентації роману Нати Гриценко «Тінь на порозі». Рівне (вул. Короленка, 2) 12 лютого, 18:30 — Запрошуємо напередодні Дня закоханих на розмову про «Математику кохання». Буде цікаво і атмосферно.

13 лютого, 18:30 – Абетка-енциклопедія «Антонич від А до Я» – це з одного боку, розповідь про Антонича-дітвака, який може стати добрим другом для сучасної дитини. А з іншого – оповідь про внутрішню людину з її неосяжними світами, несподіваними думками, ідеями, почуттями. Відкрийте для себе дивовижну книжку дивовижних творців!

16 лютого, 18:30 – Як поєднати пригодницький сюжет із глибинною психологією, що спільного між шаманізмом та супергероїкою, де пролягає межа між надздібностями і божевіллям? Дізнаєтеся на презентації роману Нати Гриценко «Тінь на порозі». 

17 лютого 12:00 — Одного дня ведмежатко знаходить у лісі щось дивне. Його життя змінює звичайне піаніно – і це може статися з будь-ким. Цього ведмедя ми зможемо не тільки уявити, але й намалювати.

17 лютого 14:00 — Веселі пригоди агента 009 захоплять кожного школяра – тож гайда до нас за пригодами. Тернопіль (вул. Валова, 5-9) 13 лютого, 18:30 – Соціальний детектив Віктора Янкевича «Тенета» не тільки розкриває небезпечні сторони віртуального світу, але й показує шляхи порозуміння між поколіннями, людської і людяної взаємодопомоги.

14 лютого, 18:30 – Документальний фільм про життя та смерть співачки Емі Вайнгауз сколихне не тільки шанувальників її творчості. Чекаємо вас на кінопоказі стрічки Азіфа Кападіа, який отримав «Оскара» у 2016 році.

15 лютого, 18:30 – Війна змінює не тільки країну, але і її поетів. Анастасія Дмитрук відкриє слухачам свою гостросоціальну та щиру творчість про сучасний світ. Харків 15 лютого, 19.00 (вул. Сумська, 3) – Як об’їздити усю Європу і набратися неповторних вражень? Про це розкаже досвідчений мандрівник Тарас Ковальчук.  17 лютого, 13.00 (вул. Пушкінська, 50/52) – З юними розумниками ми перетворимося на справжніх космонавтів! Адже ми живемо у час, коли загадковий Всесвіт відкриває нам дедалі більше таємниць. Хмельницький (вул. Проскурівська, 2) 15 лютого, 18:00 – Неймовірна історія героя двох континентів Тадеуша Костюшка, що відбулася 227 років тому у Меджибожі. Лекція-ексклюзив з подробицями життя всіх її учасників, що нещодавно вперше були віднайдені у документах.

18 лютого, 16:00 – Любов варта всього – і це доведуть поети й музиканти на неповторному творчому вечорі.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/meetings/2018/02/12/094051.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.