Буквоїд

Василь Карп’юк. «Глінтвейн дорогою на Говерлу»

13.09.17 09:09 / Буквоїд
«Глінтвейн дорогою на Говерлу» — це дуже спокійна і розважлива поетична книжка, в якій усе знає своє місце і свій час. Її композиція чітка і виразна, і чотири частини збірки — «серце», «думки», «душа» і «гори» — це не просто маркери, які тематично структурують книжку, а радше пріоритети, на яких будується мала приватна авторова життєва філософія, оправлена в поетичну форму.
Любов, думання про світ, стосунки з Богом і життя серед гір — це основні вектори, які визначають траєкторію письма. А наявність цих чотирьох речей на щодень — любові, думання, віри і життя у своїй малій батьківщині — як видно з погідних інтонацій віршів, і є тим, що робить людину щасливою. Василь Карп’юк. Глінтвейн дорогою на Говерлу [Текст]: поезія / Василь Карп’юк. — Брустурів: Дискурсус, 2017. — 128 с.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/news/poetry/2017/09/13/090909.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.