Буквоїд

Розпочалась реєстрація на «Курс письменницької майстерності» в Києві, Львові, Харкові

12.09.17 15:52 / Буквоїд
17 жовтня в трьох містах – Києві, Львові та Харкові–стартує двомісячний «Курс письменницької майстерності» від LITOSVITA.
Відомі письменники поділяться теорією і практичним інструментарієм письма. У програмі – 50 годин лекційних та практичних занять, художній аналіз текстів,  консультації лекторів, неформальні зустрічі і читання.

Лектори розкажуть: як створювати персонаж, сюжет, структуру і композицію тексту; як працювати над мовою і авторським стилем, художніми деталями, метафорами та іншими засобами виразності;як навчитися читати як письменник, creative reading; як творчий задум довести до готового тексту, звідки брати натхнення і мотивацію продовжувати писати; загальні принципи, що працюють у будь-якому тексті;яких типових помилок уникати авторам-початківцям. Програма, лектори, умови участі та всі деталі можна дізнатися за посиланнями: Курс у Києві Курс у Львові Курс у Харкові
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/culture/2017/09/12/155216.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.