Буквоїд

Стартував конкурс «Найкраща книга Форуму-2017»

12.08.17 12:47 / Буквоїд
Цього року, як і завжди, в межах 24 Форуму видавців у Львові, що пройде з 13 по 17 вересня 2017 року, відбудеться конкурс на кращу книгу Форуму. Не обійшлось без нововведень, цього року конкурс має оновлену концепцію.
«Ми вирішили розширити географію оцінювання книжок. Тому у 2017 році засідання журі проходитимуть у трьох містах України: Львові, Києві і Харкові, а остаточне визначення переможців конкурсу відбудеться на завершальному засіданні журі у Львові 12 вересня. Склад журі також зміниться: кожне з трьох регіональних журі складатиметься з 8 осіб, а саме – голови регіонального журі, людини Книги, людини Науки, людини Мистецтва, людини Слова, людини Діла, людини Освіти та людини Міста», зазначає Анастасія Ковалишин, секретар конкурсу «Найкраща книга Форуму-2017». Книжки оцінюватимуться в межах таких номінацій: Класична українська література Сучасна українська література Перекладна художня література Дитяча література (діти до 14 років) Підліткова література Бізнес-література Non-fiction Візуальна книга Здоровий спосіб життя Точні та природничі науки Суспільні та гуманітарні науки Історія Професійна література Навчальна література Довідкова література У кожній номінації визначиться тільки 1 переможець. Окрім цього кожне місто присуджує обов’язкову спец-відзнаку – Книгу міста. «Для засідання кожного з трьох журі у різних містах необхідна наявність конкурсних книжок, тому просимо учасників надсилати по 1 примірнику книг-номінантів у три міста. Повідомляю про терміни: анкети учасників мають бути надіслані до 14 серпня включно, книжки – до 28 серпня включно. Наголошую, що книжки мають бути відправлені якомога раніше для їхньої вчасної доставки у три міста. Видавництва, чиї книжки не будуть надіслані до 28 серпня, автоматично вибувають з конкурсу!». – наголошує секретар.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2017/08/12/124714.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.