Буквоїд

У Національній бібліотеці України для дітей відкривається виставка картин ілюстраторів видавництва «Фонтан казок»

20.03.17 13:39 / Буквоїд
З 20 березня по 20 квітня 2017 року у Національній бібліотеці України для дітей (м.Київ, вул. Я.Корчака, 60) у виставковій залі експонуватиметься виставка картин художників-ілюстраторів «Фонтан казок: як напувати мрії» видавництва “Фонтан казок”.
На виставці ви зможете на власні очі побачити авторську акварельну техніку по тонкому шовку Любки Франко, вишиті голкою і ниткою на тканині картини Оксани Липки і Аліни Віліщук, стилізовані під вітражні розписи картини Ірини Суманенкової, неймовірно яскраві і виразні ілюстрації Надії Дойчевої-Бут, Надії Каламєєць, Настасії Шигаєвої та інших художників.  Також ви матимете нагоду переглянути книжки, які ілюстрували ці художники – повість-казка «Третій сніг» і білінгва «Магазин невидимих речей» Івана Андрусяка, поетична збірка Сашка Дерманського «Бигимоти не медмеді», «Швейцарські казки» і «Банка варення» Олега Чаклуна, науково-фантастична повість Сергія Пантюка «Вінчі й Едісон», поетична збірка Юрія Бедрика «Снюсь-нюсь-нюсь» та ін. Урочисте відкриття виставки відбудеться 21 березня об 12:30. У зустрічі візьмуть участь головний редактор «Фонтану казок», улюблений письменник української дітвори Іван Андрусяк та найтаємничіший письменник Олег Чаклун, а також художники Надія Дойчева-Бут та Світлана Сова. Запрошуємо всіх охочих – маленьких і дорослих! Час відвідування виставки — щоденно, крім суботи, з 8:30 до 17:00      
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2017/03/20/133945.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.