Буквоїд

"Приймати мовні квоти після трьох років війни принизливо" - Забужко

17.03.17 08:54 / Gazeta.ua.
Письменниця Оксана Забужко назвала закон про квоти на українську мову в телеефірі маленьким кроком у боротьбі за національний інформаційний простір.
Про це повідомляє "24". "Подібні закони додають оптимізму. Але це — лише маленький крок у правильному напрямку. Війна за інформаційний простір триває і не закінчиться найближчим часом. А взагалі, приймати мовні квоти після трьох років війни принизливо", - сказала Оксана Забужко. "Кожен наш рух до української мови, здіймає хвилю пилу з боку Росії. Із неї раз-по-раз виринає чергова Маша Столярова – "смотряща" від ФСБ за українською пресою. Росія продовжує вести агресивну пропаганду у нашому інформпросторі. Це відбувається незалежно від стихання чи загострення бойових дій на Донбасі", - додала вона. 16 березня Верховна Рада прийняла законопроект про квоти на українську мову в телеефірі. Документ передбачає обов´язкову частку україномовних передач і фільмів на телебаченні в обсязі не менш як 75%.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/digest//2017/03/17/085438.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.