Буквоїд

16 березня у Львові – концерт в рамках марафону #КУЧИНСЬКИЙОДУЖУЙ

15.03.17 18:31 / Буквоїд
16 березня, о 18.00 у Національному театрі ім. Марії Заньковецької відбудеться благодійний концерт у рамках марафону#КУЧИНСЬКИЙОДУЖУЙ. Того ж вечора на заньківчанській сцені вручать нагороди переможцям конкурсу «Благодійна Львівщина 2016».
Поціновувачі українського театру добре знають Володимира Кучинського – режисера, багатолітнього керівника Львівського театру ім. Леся Курбаса. Саме йому завдячуємо створенням та процвітанням цього улюбленого львів’янами яскравого творчого, такого потрібного українській культурі мистецького осередку. Він є душею цього театру, вихователем його нового покоління. Під час концерту 16 березня у Театрі ім. М. Заньковецької триватиме збір коштів на лікування Володимира Кучинського, який бореться із важкою недугою. У благодійному концерті в рамках марафону #КУЧИНСЬКИЙОДУЖУЙ візьмуть участь Брія Блессінг, Оксана Муха, Марія Копитчак, Олег Лихач та друзі - Михайло Кушлик, Іван Данило Лихач, Ігор Радванський, а також - октет "Орфей", гурт "LeonVoci", кавер-гурт "THEROHIES", оркестр Театру ім. Марії Заньковецької під керівництвом Богдана Мочурада. Ведучі - Мирослава Солук та Юрій Хвостенко. Організатори концерту запрошують у компанії зірок львівської сцени, в затишній заньківчанській атмосфері – підтримати українське театральне мистецтво та гарно провести березневий вечір: https://www.youtube.com/watch?v=aPBH3pvNtic&feature=youtu.be 
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/culture/2017/03/15/183140.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.