Буквоїд

Дитяча субота до Всесвітнього дня поезії

16.03.17 08:19 / Буквоїд
18 березня о 12.00 в книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3) відбудеться презентація нових книжок «Фонтан казок» із серії «Добрі вірші» - поетичної збірки Івана Андрусяка «Лякація» і книжечки-перевертуна Олесі Мамчич «Тиранозавр Оленка» і Олени Горобець «Горобці-молодці».
Хто така Лякація? А тиранозавр Оленка? І чи треба їх лякатися? В кого носи незрівнянної краси? І як скачати братика з інтернету? Про це все добре знають поети Іван Андрусяк, Олеся Мамчич і Олена Горобець. На святі дитячої поезії ви зможете почути, як вони читають свої поезії, а також побавитися в захоплюючі поетичні ігри. А художниця Світлана Сова поділиться секретами створення барвистих ілюстрацій до книжки-перевертуна Олесі Мамчич «Тиранозавр Оленка» і Олени Горобець «Горобці-молодці». Гарний поетичний настрій вам гарантований! Більшість віршів з обох збірок внесені до нової шкільної програми для вивчення у початкових класах. «Лякація» - це поетична збірка одного з найулюбленіших поетів сучасних українських дітей Івана Андрусяка, удостоєна у 2016 році Корнійчуковської премії. Кумедні, розбишацькі сюжети, яскраві образи й «добрі капості» у нього неодмінно поєднуються з досконалою поетичною технікою, тонким чуттям мови і ефектною звуковою грою. Це вірші, які не вчаться напам’ять, а легко й хвацько запам’ятовуються самі – й у поєднанні з креативними ілюстраціями юної художниці Лілії Курцеби запрошують маленького читача до веселої гри. «Тиранозавр Оленка»-«Горобці-молодці» - це книжечка-перевертун, в якій з одного боку – вірші однієї з найяскравіших сучасних молодих поетес Олесі Мамчич, а з іншого – поезії кропивницької поетеси Олени Горобець, для якої це дебют в літературі для дітей. Їхні хвацькі, грайливі, веселі вірші проілюструвала художниця Світлана Сова. Вхід вільний
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2017/03/16/081927.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.