Буквоїд

Андрій Кокотюха запустив власну Інтернет-книгарню

13.02.17 23:29 / Буквоїд
4 лютого почав працювати персональний сайт сценариста і письменника Андрія Кокотюхи. http://www.kokotuha.com/ Він створений передусім як Інтернет-книгарня, і вже в перші години запуску надійшло шість замовлень.
Протягом першого тижня було замовлено й відправлено за адресами більше 50 книжок. Лідерами продажів є роман «Коханка з площі Ринок» та детектив для дітей «Гімназист і Чорна рука».  -  Ідея виникла після того, як у вересні 2016 року читачі відгукнулися на заклик у Facebook робити попередні замовлення «Коханки…», - пояснює автор. – Протягом лише двох тижнів отримав 35 замовлень, причому купували по кілька примірників. З усіма читачами спілкувався особисто. Це вкотре оголило й підкреслило проблему доступності книжок в Україні. Люди хочуть купувати і читати, причому не лише книги мого авторства. Проте доступ до книжок обмежений і книголюбів не задовольняє навіть Київ! Половина замовників – кияни, на другому місці – Львів, де з книгарнями, здавалося, все в порядку.  За словами А. Кокотюхи, замовляли не лише його книги, а книги Василя Шкляра, Володимира Лиса, братів Капранових. Люди готові покривати також поштові витрати, аби отримати новинку від улюбленців. Тому з часом крім книжок, написаних ним, має намір розповсюджувати книги колег, які працюють у царині жанрової літератури. Перевага буде надана гостросюжетній «чоловічій» прозі, але він готовий працювати з мелодрамами і фантастикою. -  Завжди хотів займатися книжкою торгівлею, - признається Кокотюха. – Тим більше в Україні скільки не відкрий книгарень, треба більше й більше. І якщо такий спосіб отримати потрібну книжку читачів влаштовує, працюватиму з цим.   Опікується сайтом-книгарнею Ірина Кокотюха.      
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/internet/2017/02/13/232944.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.