Буквоїд

Ірена Карпа: Після весілля в Сан-Франциско, годину серед полиць із книгами провела

15.12.09 12:35 / Буквоїд
На запитання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає письменниця і співачка Ірена Карпа.
- Які книги Ви читали останнім часом? Що сподобалось, що ні?

- «Moveable Feast» Гемінгвея — читаю  й тішуся соковитою простотою. Відгурс Йорт «Якби ж то» — силуюся хоч вибірково ЦЕ читати — от де жіноча проза, страждання на стражданні, бідний перекладач. Ну нічо, купила, книговидання українське підтримала. Іздрик «ТАКЕ».  Маестро він завжди Маестро, і кожна нова книга моїх улюблених українських авторів для мене щоразу особлива подія. Ельза Тріоле «Les Amantes d´Avignon» — дуже елегантна, вишукана перлинка доброї літератури.  Красива була жінка і писала без претензій і тягання кота за яйця. Плюс читаю купу всякого з буддизму (по роботі потрібно). Аудіокниги Давід-Неель про Тибет мені чудово йшли під час довгих гімалайських переходів.  
- Що плануєте почитати найближчим часом? - Ще треба дочитати те, що була починала — по всіх усюдах в мене гюнтери граси недочитані позасідали. Бляшаний Барабан —  урочисто клянуся, я тебе доконаю найближчим тижнем. Завжди як настольну книгу читаю поезію Буковскі в оригіналі  —  так просто в нього і так глибоко водночас. А далі сподіваюся на нові відкриття. Зависання у книжкових крамницях -—  одна з моїх улюблених розваг. Навіть після свіжого весілля в Сан-Франциско годину серед полиць із книгами провела, і рада, що не за столом з олів’є.
- Які книги радите обов’язково прочитати іншим?
- Завжди раджу творчим і нестандартного розуму жінкам читати «Та, що біжить із вовками» Александри Давід-Неель. Ставить усе на місця. Інформація: JetSetter.ua
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2009/12/15/123549.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.