Буквоїд

Аджемоглу Дарон. "Чому нації занепадають? Походження влади, багатства та бідності"

25.07.16 10:41 / Буквоїд
Чому деякі нації багаті, а інші - бідні? За яким критерієм це визначати: добробут та злидні, високий та низький рівень охорони здоров´я, достатня кількість їжі та її нестача? Яка цьому причина - культура, кліматичні умови, географія? Чи, може, неправильна політика?
У світі існують нації, які протягом своєї історії так і не змогли досягнути успіху. Вони постійно говорять про свої кроки на шляху до достатку, але результату немає. Натомість ми бачимо інші країни, які постійно ростуть та розвиваються, і рівень життя у таких країна є значно вищим, ніж у інших.  Чому так стається? Які процеси та рішення впливають на це? Саме ці питання досліджують автори і саме на них пропонують свою власну відповідь.  Книга ґрунтується на п´ятнадцятирічних дослідження. Її рекомендують читати Білл Гейтс та Марк Цукерберг. Аджемоглу Дарон. Чому нації занепадають? Походження влади, багатства та бідності. К,: Наш формат, 2016. - 472 с.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/news/history/2016/07/25/104145.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.