Буквоїд

Новинки видавництва «Ранок» до «Книжкового Арсеналу»

16.04.16 12:37 / Буквоїд
Буквоїд пропонує своїм читачам звернути увагу на новинки видавництва «Ранок», що будуть презентовані на «Книжковому Арсеналі».
"Історія автомобілів" Це перекладне видання, яке представлено у комічно-гумористичному жанрі. Такий спосіб представлення інформаціїї дозволяє читачеві легше сприймати матеріал. Така книга зацікавить не тільки маленьких любителів техніки, а й їхніх дорослих братів і татусів. Дівчатам сподобаються яскраві та незвичайні малюнки вособливому стилі ретро-графіки. "Мапи. Розмальовка" Це енциклопедія великого формату про навколишній світ, культуру, побут. Видання дозволяє не просто ознайомитись з матеріалом, а зробити з нього власну авторську книжку, розмальовуючи кожну сторінку за власним бажанням. Наповнюючи фарбою книгу, дитина краще сприйме та запам´ятає інформацію. Після розмальовування мапи-постери можна легко відокремитивід книги і познайомитися зі світом.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2016/04/16/123757.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.