Буквоїд

Ксенія Соловей презентує книгу «Грудне вигодовування: секрети і секретики»

14.04.16 15:28 / Буквоїд
У неділю, 17 квітня, о 13:00 у Першій львівській Медіатеці(вул. Мулярська, 2а)відбудеться презентація книжки Видавництва Старого Лева «Грудне вигодовування: секрети і секретики».
Презентація пройде за участі перинатального психолога, організатора Центру підтримки грудного вигодовування «Молочні ріки» Ксенії Соловей та головного редактора ВСЛ Мар’яни Савки. Гості зустрічі не лише матимуть нагоду обговорити книжкову новинку, але й отримати відповіді на запитання щодо грудного вигодовування та правильного розвитку немовлят. Вхід вільний.  Мрія кожних батьків - аби їхній малюк був здоровим, швидко ріс, нормально розвивався і тішив усіх довкола своїми першими досягненнями. Ключову роль у цьому, безсумнівно, відіграє грудне вигодовування. Адже грудне молоко – ідеальна їжа для вашої крихітки, яка забезпечить дитячий організм усім необхідним. Цінність маминого молока в житті немовлятка переоцінити важко. Але що робити, коли одразу налагодити процес вигодовування не вдається? Коли мама нервує, а малюк плаче? На усі ці запитання знає відповідь консультант з лактації Ксенія Соловей, яка разом з лікарем-педіатром Тетяною Гавриленко та психологом Миродарою Єрко написала книгу «Грудне вигодовування: секрети і секретики».  Книга з’явилась у 2016 році і стала першим виданням з нової серії «Школа мудрих батьків» від Видавництва Старого Лева. У ній висвітлюються найсучасніші погляди фахівців на грудне вигодовування, підказки матусям, як психологічно налаштуватися на успішний процес грудного вигодовування та практичні поради, як його налагодити. «Вихід книжки – важлива подія для мене, і я впевнена, що і для країни в цілому, адже тема грудного вигодовування – дуже важлива та потрібна для наших діток та мам, - каже Ксенія Соловей. -Авторами книжки стали також педіатр – Тетяна Петрівна Гавриленко та Миродара Єрко, психолог, мама чотирьох діток, яких годувала грудьми. Книжка створювалася з великою любов’ю до майбутніх читачів  і прагненням помістити до неї максимальну кількість інформації та розповісти про всі етапи годування грудьми – від самого початку і до завершення грудного вигодовування. Щоб допомогти мамам впоратися з труднощами та отримувати задоволення від грудного вигодовування».
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2016/04/14/152816.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.