Буквоїд

Міла Іванцова презентуватиме свій дебютний роман «Родовий відмінок»

28.10.09 08:44 / Буквоїд
30 жовтня о 17:30 в Меморіальному музеї Тараса Шевченка «Хата на Пріорці» (Київ, вул.Вишгородська, 5) відбудеться творча зустріч з письменниками — Ірен Роздобудько представить нового автора Мілу Іванцову та її роман «Родовий відмінок», який нагороджений спеціальною відзнакою «Вибір видавців» конкурсу «Коронація слова».
Міла Іванцова за освітою викладач французької та російської мов, викладала французьку в школі, ліцеї, інституті. Пізніше створила власні курси іноземних мов, потім круто змінила своє життя, зайнявшись нерухомістю, дизайном інтер´єрів, розписом, фотографією, а зрештою - літературною творчістю. Вона - автор оповідань та віршів, опублікованих в літературних журналах України, Росії, Естонії, Німеччини, Ізраїлю та Нової Зеландії. Має дві збірки оповідань. Події роману «Родовий відмінок» починаються в пологовому будинку на початку вісімдесятих, де познайомились три жінки, долі яких дивно переплітаються далі в романі, так само, як і долі дітей, народжених у той передноворічний день. Автор занурює читача в події, котрі були зазвичай «за сімома печатками» для широкого загалу, дає можливість гостро-емоційно пережити таїнство початку нового життя, потім окремими спалахами висвічує події між вісімдесятими та сьогоденням, і, повернувши читача у наш час, щиро і психологічно точно показує життєві події та стосунки вже знайомих героїв у нових обставинах. У передмові до роману Ірен Роздобудько написала: «Читаючи цю книжку,хочеться вигукнути: «Це — правда!» Роман Міли Іванцової схожий на «епопею часу» — можливо, надто пунктирну, надто «закодовану» для тих, хто ніколи не штопав єдиних колготок, не знав, що таке «дефіцит», не тікав від чорнобильської радіації, не торгував на ринку, маючи вищу освіту... І тому дорослого читача всі ці спогади зворушують, а молодому дають можливість зі здивуванням зрозуміти своїх батьків і той час...».  Буде зачитано уривки роману, відбудеться обмін думками про твір між тими, хто його вже прочитав, автор відповість на запитання. Крім презентації книги, гості зможуть побачити колекцію старовинних чавунних прасок Міли Іванцової, а також долучитись до забутої (чи й незнаної молодими) кулінарної атмосфери початку вісімдесятих на невеличкому фуршеті-перфомансі, організатори якого планують за допомогою смакових та предметних акцентів зробити цю зустріч незабутньою. Адреса музею: Київ, вул. Вишгородська,  5, вхід з вул.Білицької (Куренівка, р-н Пташиного ринку). Проїзд від М «Петрівка» маршрутки No. 25, 525, від М «Лук´янівська» No. 6, 6к, 18, від М «Нивки» No. 32 до кінотеатру «Кадр»). Фото: Ігоря Жука
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2009/10/28/084434.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.