Буквоїд

Головою Київської спілки письменників обрано Володимира Даниленка

26.01.15 08:11 / Буквоїд
24 січня, відбулася звітно-виборча конференція Київської організації Національної спілки письменників України, за результатами якої новим головою Київської організації НСПУ обраний Володимир Даниленко.
Згідно з статутом Спілки письменників, очільник столичної організації також стає заступником голови НСПУ і одним із секретарів Спілки.  Під час конференції обговорювалися питання діяльності столичної письменницької організації.  Про спілчанські перспективи, а також про призначення слова і місію письменників у контексті українсько-російської війни говорив заступник голови, керівник апарату НСПУ Володимир Шовкошитний, який об’їздив 9 військових частин на Сході України, зустрічаючись із бійцями. Він акцентував увагу на необхідності максимальної підтримки тих письменників, котрі ризикують життям і воюютьна сході.  Також  на конференції порушувалась тема міжнародних зв’язків. Драматург Неда Неждана запропонувала створити програму підтримки перекладів, взявши за основу досвід Франції, де функціонує «Центр книги». А заступник об’єднання драматургів Василь Неволов зазначив, що українські п’єси наразі ставляться у 20 країнах світу. Голова НСПУ Михайло Сидоржевський окреслив ключові проблеми, які вимагають вирішення, зокрема зосередивши увагу аудиторії на ситуації з майном Спілки письменників та раціональному його використанню. Інформація: Прес-служба НСПУ
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/culture/2015/01/26/081143.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.