Буквоїд

Сергій Руденко презентував у empik «25 багатіїв України»

03.10.09 18:53 / Буквоїд
3 жовтня у столичному магазині empik (ТЦ «Піраміда») відбулася презентація нової книжки журналіста Сергія Руденка «25 багатіїв України».
Як розповів автор, ця робота – не рейтинг вітчизняних багатіїв. У книзі зібрано досьє на найвпливовіших  мультимільйонерів країни. «Звісно ж, це – моя журналістська версія, яку я зробив, спираючись на свій досвід політичного оглядача. Якщо хтось зробить подібний проект і назве інших 25 багатіїв – я буду лише радий», - заявив Руденко. За його словами, зібрані досьє – результат його майже двадцятирічної журналістської діяльності. «Я почав збирати інформацію про цих людей давно. Спершу інформація про них зберігалася у моїх теках. Потім я вирішив перевести цю інформацію в цифровий формат. А згодом вирішив поділитися цими досьє і з читачами», - розповідає Сергій. До книжки увійшли досьє на Рината Ахметова, Ігоря Коломойського, Сергія Тігіпка, Арсена Авакова, Олександра Ярославського, Леоніда Черновецького та багатьох інших. Як каже сам автор, у кожному досьє є історія накопичення героями капіталу, структура їхнього бізнесу etc. «У книзі немає досьє ані на Юлію Тимошенко, ані на Віктора Ющенка, ані на Віктора Януковича. За деклараціями вони – люди середнього достатку. У них немає заводів і пароплавів, а тому і оцінити їхні статки неможливо», - наголошує автор.     Сергій Руденко Ігор Степурін Директор видавництва «Самміт-Книга» Ігор Степурін каже, що усі чотири книжки Руденка, які побачили світ за останні два роки були комерційно успішними. «Сподіваємось, що на успіх чекає і найповніше досьє про вітчизняних мультимільйонерів - книжка «25 багатіїв України», - заявив він. За словами Степуріна, до кінця року видавництво підготує до друку ще дві книжки Сергія Руденка. Щоправда, видавець і автор відмовилися розповідати, що це будуть за проекти.

Купити книжку «25 багатіїв України» у інтернет-крамниці «Читайка»
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2009/10/03/185357.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.