Буквоїд

Ліна Костенко удостоєна міжнародної відзнаки імені Омеляна Ковча

22.11.13 21:56 / Буквоїд
Видатна українська поетеса Ліна Костенко удостоєна міжнародної відзнаки імені Омеляна Ковчаза значний внесок у розвиток екуменічного діалогу, діалогу культур і народів, міжрелігійного та міжнаціонального порозуміння, благодійної діяльності, за особистий життєвий приклад жертовності та гуманізму.
Церемонія вручення Відзнаки Блаженного Священномученика Омеляна Ковча відбудеться 26 листопада у Римі (Італія) в Базиліці Святого Бартоломія. Лауреатами цьогорічної відзнаки також стали: Зеня Кушпета (Канада) - відома благодійниця, педагог і громадський діяч; Шимон Редлих (Ізраїль) - видатний історик, дослідник історії євреїв у Східній Європі, професор ізраїльського Університету Бен-Гуріона, магістр Гарвардського університету; Спільнота Святого Егідія - видатна християнська спільнота, яка діє у понад 70 державах світу і активно допомагає бідним, нужденним без житла, хворим на СНІД та інші недуги, а також бере важливу участь у міжнародних миротворчих зусиллях. Участь у церемонії візьмуть: глава Української Греко-Католицької церквиБлаженніший Святослав, виконавчий голова Комітету із вшанування пам’яті Блаженного Священномученика Омеляна Ковча Іван Васюник, Редлих Шимон (лауреат), Кушпета Зеня (лауреат), Андреа Ріккарді(лауреат, засновник Спільноти Святого Егідія), Оксана Пахльовська (від імені лауреата Ліни Костенко), відомий філософ, дисидент, учасник Ініціативної групи "Першого грудня" Євген Сверстюк та ін. Комітет із вшанування пам’яті Блаженного Священномученика Омеляна Ковча було засновано у 2010 році. Зусилля Комітету мають на меті сприяти втіленню ідей Блаженного Священномученика Омеляна Ковча задля міжнаціонального, міжконфесійного та міжрелігійного діалогу, плекання толерантності і взаєморозуміння в суспільстві, популяризації соціально-корисної та благодійної діяльності. Нагадаємо, минулої осені Ліна Костенко відмовилася від відзнаки "Золотий письменник України". "Золотий письменник України" є нагородою, яку заснували у 2012 роціТетяна та Юрій Логуші. Вони також є засновниками багаторічного Всеукраїнського конкурсу "Коронація слова", який дає грошові винагороди авторам найкращого роману, кіносценарію, п’єси, лірики. Інформація: Newsru.ua
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/premii/2013/11/22/215637.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.