Буквоїд

Богдана Павличко: Поезію читаю дуже рідко, але збірка Тадеуша Домбровського «Чорний квадрат» уже місяць не дає мені спокою

22.11.13 07:49 / Буквоїд
На питання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає директорка видавництва «Основи» Богдана Павличко.
- Що Ви читали останнім часом? Ваші враження. - За останній місяць прочитала: «Ги-ги-ги» Юрія Винничука. Враження – моторошно, захоплює. Сподобалось! Confessions of a Sociopath: A Life Spent Hiding in Plain Sight, автор M.E. Thomas. Мемуари жінки-соціопата. Було цікаво, як для любителя маргінальних тем, субкультур і т.д., проте на 200 сторінок задовго. The Devil in the White City: Murder, Magic, and Madness at the Fair that Changed America, Еріка Ларсона. Ларсон переплітає правдиву розповідь про світовий ярмарок 1893 року в Чикаго і життя серійного вбивці. Скоро обіцяють фільм! Тадеуша Домбровського «Чорний квадрат», у перекладі Василя Лозинського, Остапа Коня, Остапа Сливинського та Маріанни Кіяновської. Поезію читаю дуже рідко, але ця збірка уже місяць не дає мені спокою. Чудові вірші і гарні переклади, особливо Василя Лозинського, який і упорядкував цю книжку. - Як обираєте книжки для читання? - Дуже люблю науково-популярну літературу і мемуари. Слідкую за улюбленими авторами. Зараз чекаю передрук роману Хосе Сарамаго Raised from the Ground. - Що можете порадити для читання іншим? - Усім любителям історії та політики рекомендую прочитати щоденники Алістара Кемпбела, PRщика Тоні Блера, The Blair Years: The Alastair Campbell Diaries. Це тисячі сторінок, проте відірватись неможливо. Дуже рідко можна зустріти людину наближену до світових подій і з умінням неймовірно цікаво писати! Як доросла дитина, обожнюю маловідомі, але культові дитячі казки із збірки «Uncle» автора J.P. Martin. Це історії про фантастичний світ слона на ім’я Дядько. Дуже модно і в Україні стало читати «Мистецтво війни» Сунь Цзи. Тому всім раджу не відставати від тенденцій і теж прочитати цей фундаментальний твір. Можливо, вчення допоможе комусь на роботі та в особистому житті! Я для себе щось однозначно почерпнула.  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2013/11/22/074925.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.