Буквоїд

Катерина Серебрянська: Для розвитку особистості можна почитати «Селестинські пророцтва» і «Таємницю Шамбали»

09.10.13 07:33 / Буквоїд
На питання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає багаторазова чемпіонка світу з художньої гімнастики Катерина Серебрянська.  
- Що Ви читали останнім часом? Ваші враження. - Останнім часом читаю «За семью печатями» серію з 4-х книг Георгія Сідорова («Хронолого-эзотерический анализ развития современной цивилизации»). Це книги, які перевернули мій світогляд, змінили погляд на релігію, бізнес-систему, історію, географію та ін. Змінили — зрушили «точку сборки».  - Як обираєте книги для читання? - У мене в телефоні є сторінка, куди я занотовую книжки для прочитання. Як правило, це посилання з тих книг, які я читаю та рекомендації близьких за духом людей. Коли ми обговорюємо враження від прочитаного, часто спливають автори та книги, що можуть допомогти розкрити цікаву для мене тему глибше. І останній варіант вибору книг, але його я найрідше використовую, це коли я купую книги в магазині, та можу прихопити щось з полиці бестселерів. - Які книги можете порадити іншим? - У мене специфічний смак, як ви помітили з книг, які я читаю... Тому на тему розвитку особистості, в легкій і захоплюючій формі, можна почитати: «Селестинські пророцтва» і «Таємницю Шамбали» Джеймса Редфілда. Ось тільки днями обговорювали останню книгу з моїм сином. Він збирається її читати. Вона для дорослих, але я розраховую, що пригоди головного героя і легка подача життєвих цінностей будуть зрозумілі для Жені. Фото: особиста сторінка facebook.com
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2013/10/09/073310.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.