Буквоїд

Руслан Горовий: «Бермуди» можуть виховати більше патріотів, ніж ціла купа пафосних творів на тему любові до Батьківщини

25.09.13 07:24 / Буквоїд
На питання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає автор і керівник проекту «Служба розшуку дітей», письменник Руслан Горовий.
- Що Ви читали останнім часом? Ваші враження. - «Завиграшки» Валерія Нечипоренка та «Бермуди» Юрона Шевченка. Про книжку Нечипоренка можу сказати одне - вона дуже тепла. Деякі оповідання, наприклад «Самосел», як на мене, непогано було б вивчати у шкільній програмі. Щодо «Бермудів», то мені давно радили почитати, однак якось все не вдавалося. Мушу зазначити, що я давно так не сміявся. А ще, ця книжка може виховати більше патріотів, ніж ціла купа пафосних творів на тему любові до Батьківщини. - Як обираєте книжки для читання? - Книжки обираю по стилю мови і, брехати не буду, за цікавою обкладинкою. Якщо палітурка зацікавила і перші кілька рядків ковтаються одразу, то фактично книжка в мене в бібліотеці. - Що можете порадити для читання іншим? - Оці дві книжки точно, Ірену Карпу, будь що. Наталку і Сашка Шевченків. Можете мою погортати, а раптом це ваше?
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2013/09/25/072441.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.