Буквоїд

Ольга Кай: Хочеться витрачати час лише на ті книги, які дійсно того варті

03.07.13 07:50 / Буквоїд
На питання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає письменниця Ольга Кай.
- Що Ви читали останнім часом? Ваші враження.

- Кілька місяців поспіль мені пощастило бути в журі одразу двох літературних конкурсів, де я читала майже винятково невидані твори. І враження дуже позитивні: в нас дійсно є автори, які, хоча й не мають ще власних книжок, пишуть цікаві й захоплюючі історії. Яскравий приклад цього – переможці першої Всеукраїнської премії ім. Олександри Кравченко (Девіль): романи «Окрыленные сталью» Катерини Роженко та «Цепелін до Києва» Ігоря Сіліври просто неможливо було відкласти, не дочитавши. - Як обираєте книжки для читання?

- Коли немає необхідності прочитати той чи інший твір, обираю книжки найчастіше за рекомендацією когось, чиєму смаку довіряю. Іноді виникає проблема «білих плям», які потрібно заповнити, прочитавши ту чи іншу знакову річ... І таким чином нерідко знаходжу собі твори для корисного та цікавого читання. Щоб полегшити обмін такими рекомендаціями, приблизно рік тому на порталі «Книгобачення» Андрій Судін започаткував рубрику «Дайджест», в якій можна було поділитися власним переліком літератури та побачити, що читають і радять інші. Взагалі-то це – дуже цікава ідея, бо хочеться витрачати час лише на ті книги, які дійсно того варті. Причому я маю на увазі не тільки літературу для роздумів, але й ту, з якою можна відпочити, але – відпочити якісно.


- Що можете порадити для читання іншим?

- Математик за освітою, я часто звертаюся за порадою до тих, хто має освіту гуманітарну (за переліком корисної літератури), або до тих, в кого схожі смаки. Раджу робити так само.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2013/07/03/075032.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.