Буквоїд

Артем Захарченко: «Перший олігарх» Мішеля Терещенка — пізнавально, але без особливого смаку написане, тому читав з цікавістю, але без задоволення»

17.05.13 08:11 / Буквоїд
На питання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає письменник, журналіст і викладач Артем Захарченко.
- Що Ви читали останнім часом? Що сподобалося, а що ні? - «Самотній  мандрівник простує по самотній дорозі» Домонтовича — ну я його традиційно люблю, «Перший олігарх» Мішеля Терещенка —  пізнавально, але без особливого смаку написане, тому читав з цікавістю, але без задоволення. «Свобода» Джонатана Франзена —  так само пізнавально щодо нинішніх американських настроїв, місцями захопливо, але переважно дискомфортно читати: він знущається над своїми героями. «Острів» Олдоса Хакслі —  якось всі читали його антиутопію, а про цю утопію більшість не чула. Почитав —  виявилося, це й на краще. Некрасива якась утопія. - Що Ви радите іншим почитати? - «Мор» і «Роман юрби» Валерія Шевчука, «Чевенгур» Андрія Платонова, «Нейромант» Вільяма Гібсона, «Пісня моряка» Кена Кізі, «Страшенно гучно і безмежно далеко» Джонатана Фоера, ну і «Бот» Макса Кідрука :) - Що плануєте прочитати найближчим часом? - «Тибет на восьмому поверсі» Анатолія Дністрового, «Коротка історія тракторів по-українськи» — коли Негребецький нарешті закінчить український переклад, російський принципово не читав, «Аліна і Костомаров» Домонтовича.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2013/05/17/081146.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.