Буквоїд

Вийшли друком перевидання книжок Юрія Андруховича

29.03.13 10:13 / Буквоїд
Наприкінці березня, після тривалої паузи, знову з’явились у продажу перевидання творів Юрія Андруховича - мемуарний роман «Таємниця» та класика українського постмодернізму «12 обручів».
Книжки вийшли друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», перші наклади кожної з них склали 5 тисяч примірників.  Мемуарний роман «Таємниця» - це історія про найпотаємніше з життя Юрія Андруховича, яку він упродовж семи днів розповідав німецькому журналісту Еґону Альту. Свідком цих розмов був лише диктофон. Через деякий час після закінчення інтерв´ю журналіст загинув, а із розшифрованих диктофонних записів виринув герой книги, який викликає симпатію своєю опозиційністю, спрагою життя, іронічно-зворушливим ставленням до Центрально-Східної Європи, здатністю щиро захоплюватися всім геніальним та всіма геніями світу. Орфей-Андрухович нітрохи не змінився, хіба що став старшим.  Сюжет роману «12 обручів» рухається разом із австрійським фотографом Карл-Йозеф Цумбрунненом незвичним маршрутом Відень-Львів-Карпати-потойбіччя. Він відчуває нездоланний потяг до цих гір, де зустрічає перекладачку з німецької, «жінку в пошуку» пані Рому, не позбавленого алкогольного шарму її теперішнього чоловіка поета Артура Пепу. Усі вони - відображення України, відчуженої й віддаленої від західного світу, загубленої частини Європи. Позаду, поміж і всередині цих людей - вічні пошуки щастя, а попереду, як і завжди, - невблаганна смерть.  Останнім часом шанувальникам творчості Юрія Андруховича було дуже важко знайти у продажу бодай примірник одних з найвідоміших книжок класика сучасної літератури, проте вже зараз усі охочі можуть мати у власній бібліотеці найпотаємнішу «Таємницю» з життя патріарха та подивитись у дзеркало власної душі з «12 обручами».

Інформація: Клуб Сімейного Дозвілля
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/bookmarket/2013/03/29/101331.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.