Буквоїд

Наталка Сняданко: «Зазвичай хочеться порекомендувати те, що сподобалося самій, але є небезпека, що доведеться сперечатися про смаки»

24.08.09 07:14 / Буквоїд
На запитання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає письменниця, журналістка, літературний критик і перекладач Наталка Сняданко.
- Які книги Ви читали останнім часом? Що сподобалось, що ні? 
- Зараз читаю останній роман Ольги Токарчук «Bieguni» (українською буде, здається, «Буґін»), польське видання «Po Galizji» Мартіна Поллака, роман румунської авторки Сімони Попеску «Вилінка», а також редагую український переклад оповідань Анни Ґавальди, тож можна сказати, що і їх читаю. Усі сподобались, ясна річ, я давно відкладала їх, чекаючи вільної хвилини, аби почитати.   - Що плануєте прочитати?
- Список із 12 позицій української, російської та перекладної літератури, який до мушу «переробит» на вересневі рецензії. Серед перших у списку – Євген Положій, Пол Доуерті, П.Г.Вудхаус, Гапа Н.Карпа та Адам Міцкевич. Про враження повідомлю на сторінках відповідних видань.   - Що б ви рекомендували почитати іншим?
- Зазвичай хочеться порекомендувати те, що сподобалося самій, але є небезпека, що доведеться сперечатися про смаки, а це, як відомо, безглуздо. Тож у рецензіях, які доводиться писати, намагаюся стриматися від «рекомендацій» і обмежитися переліком власних вражень. Рішення – читати чи ні, кожен зможе зробити самостійно. Так, мабуть, чесніше.  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2009/08/24/071416.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.