Буквоїд

Оголошено короткі списки Книги Року ВВС

13.12.12 14:22 / Буквоїд
BBC Україна оголосила короткі списки в номінаціях Книга року BBC 2012 та Дитяча Книга року BBC 2012, що представлені у партнерстві з Культурною програмою Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).
До короткого списку у номінації Книга року BBC 2012 увійшли такі твори: Юрій Винничук, “Танго смерті”
Андрій Кокотюха, “Червоний”
Таня Малярчук, “Біографія випадкового чуда”
Дзвінка Матіяш, “Історія про троянди, дощ і сіль”
Ярослав Мельник, “Телефонуй мені, говори зі мною" До короткого списку у номінації Дитяча Книга року BBC 2012 увійшли такі твори: Іван Андрусяк, “Вісім днів із життя Бурундука”
Леся Воронина,“Таємне Товариство Боягузів та Брехунів” 
Світлана Прудник, “Як знайшлися літери”
Володимир Рутківський, “Сторожова застава” 
Оксана Сайко, “Новенька” Член журі цьогорічного конкурсу, головний редактор ВВС Україна Ніна Кур’ята зазначила: “Цьогорічні конкурсанти потішили нас надзвичайно широким вибором тем та жанрів, а також чудовими дитячими книжками. Мені надзвичайно приємно, що так багато читачів надсилали bbc.ua свої рецензії та ділилися коментарями, подаючи свій захопливий погляд на сучасну українську літературу”. Член журі, радник ЄБРР з питань культури Світлана Пиркало додала: "Співпрацюючи з Книгою року ВВС, представники культурної програми ЄБРР сподіваються допомогти українським читачам – дорослим і дітям – знайти книжки, що зможуть збагатити їхнє життя. ЄБРР підтримує відкриті, демократичні суспільства із самобутнім і вільним мистецтвом та літературою". Переможці в обох номінаціях будуть оголошені у вівторок, 18 грудня, на церемонії нагородження, що відбудеться у Конгрегаційній залі Києво-Могилянської академії. Автор-переможець у кожній номінації отримає премію 1000 фунтів стерлінгів у гривневому еквіваленті. Видавництва, де вийшли друком книжки переможців, отримають право використовувати логотип конкурсу Книга року ВВС на всіх наступних виданнях цих книжок.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/konkurs/2012/12/13/142236.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.