Буквоїд

Ірен Роздобудько: «Зараз моє читання є невпорядкованим, дещо гурманським, інтуїтивним…»

03.12.12 07:30 / Буквоїд
На питання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає письменниця Ірен Роздобудько.
- Що Ви читали останнім часом? Ваші враження.
- Оскільки я вважаю, що все найголовніше з літератури людина має «набрати» до 25-30 років і все те, що мені було потрібно, я прочитала, то зараз моє читання є невпорядкованим, дещо – гурманським, інтуїтивним. Останнім часом, крім новинок від українських письменників (обойма велика, всі вони є на сторінках «Буквоїду»), «розмовляла» з Бєрдяєвим про «психологію творчості», потім він «привів» мене до перечитування Нострадамуса, котрий чомусь перекинув місток до «Історії українського козацтва» Яворницького. А вже зараз на столі лежить «Собор» Гончара і нове видання «Триста віршів» Ліни Костенко. От розповіла все, як є і подумала: але ж в цьому є певний «ланцюжок», якого не бачила, беручи з полиці саме ці книжки.  - Як обираєте книжки для читання?
- Якщо автор для мене новий, обираю прочитавши перший і останній абзаци. Одразу бачу – моє це чи ні. - Що можете порадити для читання іншим? - Радити читати щось конкретне важко. Можливо, мої поради є в першій частині відповідей – і вони для тих, хто саме зараз хоче побути зі мною на одній хвилі, читаючи те, що читаю я. Буду рада.  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2012/12/03/073015.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.