Буквоїд

Максим Кідрук: Останній роман Кінга — це справжній шедевр

30.10.12 07:21 / Буквоїд
На питання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає письменник Максим Кідрук.
- Що Ви читали останнім часом? Ваші враження. - Останнім часом: Кінг «22/11/63», Суворов «Кузькіна мать» і «Криголам», Вілбур Сміт «Пірати», Джеймс Роллінс «Вівтар Едему», Адам Лашинськи «Apple зсередини», Ніколай Яковлєв «ЦРУ проти СРСР». Дуже рекомендую останній роман Кінга «22/11/63». Король з віком тільки кращає! Не очікував нічого ліпшого за «Під куполом», але ні, помилився, останній роман — це справжній шедевр. Ось тут детальніше.

- Як обираєте книжки для читання? - Книги обираю таким чином: одночасно читаю п´ять книжок, з них три — чисто художні (фікшн), одна - автобіографічна (чиясь біографія, тревелог тощо) і ще одна — спеціалізована (історична або наукова, приміром, історія якоїсь корпорації, держави і т.п.)  
- Що можете порадити для читання іншим? - Всім раджу для читання роман Кінга «22/11/63», а також технотрилер «Рій» Майкла Крайтона — пора привчати українських читачів до нормального техно!
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2012/10/30/072132.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.