Буквоїд

Дмитро Шуров: «Коли підкрадеться осінь, знайду щось Мішеля Уельбека»

27.07.09 08:16 / Буквоїд
На запитання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає музикант, один з лідерів групи Esthetic Education, Дмитро Шуров.
- Які книги Ви читали останнім часом? Що сподобалось, що ні?  - За останні півтора місяці я прочитав всі «Пригоди Ераста Фандоріна» Акуніна (поки був на морі і лежав тюленем), книгу українського поета Романа Суліми, роман «Мій Дядечко Освальд» Роальда Даля, а також перечитав пізні вірші Єсеніна, раннього Пушкіна та дещо з Гоголя. Але особливо мені сподобалася книга «Дао Вінні-Пуха і Де П´ятачка» Бенджамена Хоффа. Це відмінний виклад даосизму на прикладі героїв Мілна. Я був в захопленні від Вінні-Пуха в дитинстві і, прочитавши цю книгу, усвідомив, чому.
- Що плануєте прочитати?  - Коли підкрадеться осінь, знайду щось Мішеля Уельбека (я вражений його «Можливістю Острова»). Дуже люблю Гессе і Ремарка, періодично перечитую. Якщо захочу прочитати когось з сучасних авторів — однозначно  звернуся до свого батька, він справжній гуру в книгах.  
- Щоб ви рекомендували почитати іншим? - Прочитайте «Сідхартху» і «Останнє літо Клінгзора» Германа Гессе. А ще  психолога Луїзу Хей. 

Фото: musictime.com.ua
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2009/07/27/081631.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.