Буквоїд

Тарас Федюк: «Не читайте російської попси, бо у нас і самих тепер цього добра навалом!»

20.07.09 07:31 / Буквоїд
На запитання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає президент Асоціації українських письменників, поет Тарас Федюк.
- Які книги Ви читали останнім часом? Що сподобалось, що ні?
- Останнім часом читаю переважно мемуари. Мав велике задоволення від прочитання «Доповідної Апостолу Петру» Юрія Іллєнка. Дякувати Богові, і у нас починає з´являтись. Спогади Івана Дзюби «Спогади і роздуми на фінішній прямій»; Федора Овчаренка ( колишнього секретаря ЦК) «Спогади»; Вірджинії Хаггард «Моє життя з Шагалом», «Йосип Бродський очима сучасників» Валентини Полухіної... - Що плануєте прочитати?
- Нарешті прочитав «Кобзар 2000 нові розділи» братів Капранових і, маю зазначити, що не шкодую, а навпаки. Крім того, доводиться багато читати всього, що видає чи готує до видання часопис «Сучасність». - Щоб Ви радили почитати іншим?
- Планів особливих щодо подальших прочитань у мене ніколи не було, нема і тепер. Читаю все, що варте, як на мене. Радити нікому нічого не буду, крім одного: не читайте російської попси, бо у нас і самих тепер цього добра навалом! 
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2009/07/20/073150.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.