Буквоїд

Людмила Таран: Прочитайте вибране Віри Вовк «Маскарада», не пошкодуєте

13.07.09 11:38 / Буквоїд
На запитання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає письменниця Людмила Таран.
- Які книги Ви читали останнім часом? Що сподобалось, що ні?
- Як завжди, читаю кілька книжок підряд. З української художньої літератури - дуже сподобалося  вибране Віри Вовк «Маскарада» (видавництво «Факт»). Заімпонувала «Книга любові і смерті» Данила Коша (мабуть, відмінюється українською: Кіш-Коша)- переклад Алли Татаренко, видавництво «Піраміда».     З іноземної - намагаюся читати поезію (не прозу) англійською: Margaret Atwood. The Door. Poems. Mariner Books Boston - New York також - француза Франсуа Емманюель, «Людське питання» (вид-во «Пульсари»). перечитую Даніеля Бовуа «Битва за землю в Україні 1863-1914» (вид-во «Критика»). - Що плануєте прочитати?
- Планую ще раз перевірити, чи потягну я «езотерику»: маю на увазі Друнвало Мельхіседека «На порозі змін». І завершити читання цікавого дослідження Катерини Дисої «Історія з відьмами» (вид-во «Критика»).  - Щоб Ви радили почитати іншим?
- Раджу - Віру Вовк. Яка розкіш!
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2009/07/13/113853.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.