Буквоїд

Виходить у світ анімалістична книга письменниці Ангеліни Яр

06.08.12 14:25 / Буквоїд
У вересні 2012 р. вийде друком збірка поезії та прози Ангеліни Яр «Кішка хвойної, колючої породи».
Одночасно частина віршів зі збірки публікується в серпні 2012 р. в міжнародному літературному журналі «Хрещатик», в якому автор вже друкувалася раніше. Якщо говорити про жанр, багато творів книги можна віднести до анімалістики. Автор не без іронії називає свою творчість анімо-екзистентною. Книга «Кішка хвойної, колючим породи» була вперше видана в 2002 році в форматі самвидаву, нове видання було значно змінене. Книга проілюстрована художниками Акбаром Хурассані (Київ), Наталією Жураковською (Мюнхен), Данилом Філіпенком (Санкт-Петербург). Перша презентація книги пройде в Коктебелі, друга - в Києві. Ангеліна Яр планує провести презентації в форматі живої розмови, тому ми рекомендуємо ознайомитися з книгою заздалегідь. Ви можете прочитати її тут.
Скачати у форматі pdf:
Під час презентації книга Ангеліни Яр буде продаватися за собівартістю, кошти будуть передані до Спілки вільних журналістів «Природа над усе» і витрачені на користь безпритульних тварин. Про автора. Ангеліна Яр – псевдонім Анжеліки Комарової, засновника Спілки вільних журналістів «Природа над усе».  Раніше вийшла до друку її повість «Територія Духу» (у співавторстві з Олегом Андросом). У всіх творах Ангеліни Яр незмінно простежується вплив біоцентричної філософії, як способу збереження людяності у виду Homo Sapiens.   Інформація: Спілка вільних журналістів «Природа над усе»  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/bookmarket/2012/08/06/142550.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.