Буквоїд

Валерій Лисиця: Набоков поруч з березневими котами, Кокто та Марксом і Енгельсом

03.08.12 17:15 / Буквоїд
«Буквоїд» продовжує знайомити читачів з українськими художниками. Сьогодні герой «Тамбуру» - художник Валерій Лисиця.
Слово автору: «Народився у Чернігові. Вчився у чернігівському педагогічному університеті (спеціальність «Історія та Релігієзнавство»), а також у московському вузі (ПСТГУ: правосл. Свято-Тихонівський гуманітарний ун-т) за спеціальністю «Теологія» (здобув в цьому році ступінь бакалавра). Саме навчаючись у Москві, почав багато малювати. До того захоплювався малюванням у дитинстві. 

Потім був тривалий період, коли не малював майже зовсім. Якось, зо два роки тому, несподівано для себе, віднайшов на горищі велику папку зі своїми дитячими малюнками, що вони тут лежали під спудом вже багато років.  Малюнки ці справили чимале враження, ставши важливою спонукою до того, аби знову повернутися до регулярних занять малюванням. Дуже люблю наївне, дитяче й народне мистецтво, іконопис, кохаюся в мистецтві модернізму 1-ої пол. XX-го ст.».
Чаювання


Людина і кішка


Володимир Набоков ловить метеликів


Людина і кішка-2


Славнозвісний шансоньє Шевальє в солом´яному канотьє


Хлопчик, що танцює

Прогулянка-2
 

Чистота врятує світ


Іван — селянський син і Чудо-Юдо з трьома головами


Жилет — краще для чоловіка немає


Жан Кокто з ранковим декоктом


Іван Царевич і Сірий Вовк


П´є каву котофей


Гуру


Карл Маркс і Фрідріх Енгельс за рукоділлям


Рiping


Березневі коти


Кравчик


Зустріч-2


Материнство


Я і друг мій грузовик

Автопробіг

Про рубрику «Тамбур» 
«Світ щодня змінюється, ми спостерігаємо це постійно. Але ми спостерігаємо тільки за тим, що можемо побачити. У той же час, невидимий нами простір, незнані нами герої, невідомі нам шляхи швидше за все теж перебувають в постійному русі, постійній трансформації. Тому «Тамбур» – це спроба  заглянути в невидиме. Спроба втекти від середньовічного принципу,  який продовжує царювати у суспільстві: незрозуміле, отже – погане – невидиме, тобто неіснуюче... Спроба зрозуміти іншого, не прикриваючись формальними прапорами толерантності, а відкриваючи його сьогоднішнього. Спроба повірити в те, чого немає. І відчути явну оманливість порожнечі. І тим самим зламати загальне відчуження»
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/culture/2012/08/03/171545.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.