Буквоїд

Андрій Окара: «Якщо Янукович підпише «мовний» закон, він втратить легітимність як президент України»

03.07.12 20:27 / Буквоїд
Політолог Андрій Окара про ухвалений парламентом закон «Про засади державної мовної політики» (№ 9073).
1. Вважаю прийняття цього закону актом лінгвофашизму проти всіх громадян України - і для тих, для кого першою рідною є українська, а другою рідною - російська, і для тих, для кого першою рідною є російська, а другою рідною - українська. 2. Вважаю, що єдина мета цього закону - замінити неминучий бунт народу проти влади та еліти громадянською війною між прихильниками різних поглядів на мовну проблему в Україні. 3. Якщо Янукович підпише цей закон, з того моменту він втрачає легітимність як президент України; влада повинна перейти або до голови Верховної Ради, або до Тимчасового урядового органу, не передбаченого Конституцією.

4. Реалізація цього закону в середньостроковій перспективі вестиме до дебілізації та люмпенізації населення і до регіонального сепаратизму, причому останнє стосуватиметься не так Південно-Східної України, як Закарпаття та Буковини.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/culture/2012/07/03/202700.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.