Буквоїд

Альберт Гор: Атака на разум

30.10.08 08:50 / Буквоїд
Колишній віце-президент США та нобелевський лауреат Альберт Гор пропонує читачеві свою нову роботу «Атака на разум».
Ця книжка принесла йому ще одну престижну премію – «Квілл» («Перо»). Цього разу Ел Гор обрав темою політику адміністрації Буша – Чейні та кризу американської демократії. «Багато американців сьогодні відчувають, що наш уряд безвідповідальний, що влада не прислухається до народу, не опікується тим, що думають люди», - переконливо зазначає відомий американський політик.

Колишній віце-президент США й суперник Джорджа Буша на президентських виборах 2000 року, сьогодні всіма силами бореться із глобальним потеплінням, організовує міжнародний музичний фестиваль «Lіve Earth», озвучує мультфільми. Крім громадської діяльності, Альберт Гор є президентом незалежного телеканала «Current TV», входить до ради директорів компанії «Apple» і консультує інтернет-гіганта «Google».

Утім, здається, Альберт Гор  давно вже обрав літературну працю як основний вид своєї діяльності та місії. Нагадаємо, що його головна та сенсаційна робота «Незручна правда» (2006) присвячена проблемам навколишнього середовища. Саме вона в 2007 році зробила його лауреатом найпрестижнішої премії. Наробила шуму й перша книжка «Земля у рівновазі: екологія та людяність» (1992). Отже, як очікується, нова книжка Альберта Гора задовольнить найвимогливіших улюбленців аналітики. Тим більше, що тематика, якою опікується колишній віце-президент США, торкається чи не кожного жителя планети.

Придбати книжку можна в мережі книжкових магазинів «КС».  Альберт Гор. Атака на разум. – «Амфора», 2008 – 476 с.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/news/books/2008/10/30/085006.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.