Буквоїд

Анна Багряна: «Періодично повертайтеся у дитинство, читайте добрі твори для дітей»

17.06.09 07:32 / Буквоїд
На запитання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає письменниця Анна Багряна.
- Які книги Ви читали останнім часом?
- Читала: Джейсон Джойсон «Аліна» (переклад з англійської Тараса Бойка, Видавництво Жупанського), Елін Пелін «Ян Бібіян» (в оригіналі - болгарською мовою. Я сама почала писати літературу для дітей, тож цікавлюся кращими зразками світової «дитячої»літератури), нарешті прочитала повість Юрія Завгороднього «Злам», хоч він подарував мені цю книгу значно раніше) -  Що плануєте прочитати?
- Планую ... оскільки тільки сьогодні повернулася до України, планую найближчими днями відвідати книгарню «Є» і придивитися до книжкових новинок. Що припаде до смаку - придбаю і прочитаю. Щоправда, в планах є перечитати уважно всі томи Пруста, якого в університеті читала «похапцем», а також іще дещо із класичної зарубіжної літератури. - Що б Ви рекомендували читачам прочитати?
- У кожного читача - свій смак. Боюся давати якісь рекомендації. Хтось любить детективи, хтось - інтелектуальні романи... Але маю одну пораду, яка точно нікому не зашкодить: періодично повертайтеся у дитинство, читайте добрі твори для дітей (особливо - якщо Ви вже давно не дитина... ;-)). Така література - це найкращий лікувально-профілактичний засіб від депресії, суму, роздратування і нудьги. Не варто забувати: усі ми - із дитинства! :-))
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2009/06/17/073213.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.