Буквоїд

У Києві письменники зібрали 16 лимонів для Януковича. ФОТО

23 квітня, у Всесвітній день книги та авторського права, у Києві відбувся письменницький автопробіг під гаслом «Ударимо автопробігом по безкнижжю та нехлюйству!»
Такий автопробіг у столиці відбувається уже вп´яте. На початку заходу Антон Кушнір, автор книжки «Urban Strikе», отримав премію «Дебют року» від книжкового порталу «Друг читача». Найцікавішою подією став перфоменс під дотепною назвою «16 лимонів для Януковича»: кожен письменник говорив про захмарні гонорари президента  і кидав йому лимон у символічну пащу.


Анатолій Дністровий

 
Анатолій Дністровий, Дмитро Лазуткін та Олег Коцарев

 
Дмитро Лазуткін та Дмитро Капранов

 
Брати Капранови та Анатолій Дністровий готують 16 лимонів для Януковича

 
Біля книгарні «Знання»

 
Виступає Ксенія Ковальська


Нова книгарня «Масква» на вул.Саксаганського, 22

Маршрут автопробігу пролягав вулицями: Сагайдачного, Володимирський узвіз, Хрещатик, Велика Васильківська, Сагайдачного. Першою зупинкою була книгарня «Знання», на якій ось уже 2 місяці висять чорні вітрини, але керівництво книгарні в особі Ірини Володимирівни (прізвища журналістам так і не сказала) запевняло всіх присутніх, що в книгарні буде зроблений капітальний ремонт і через півроку її знову відчинять, а тим часом всі змогли зайти всередину і подивитись, що там робиться. Далі автоколона (щоправда, вже без зеленого запорожця-кабріолета, який зламався біля магазину «Знання») рушила до вулиці Саксаганського, де нещодавно відкрилась нова книгарня «Масква». Організатори автопробігу Брати Капранови подарували книгарні те, що книжникам не вистачає найбільше, - чергу спраглих читачів, які вишикувались за українською книжкою.

Фото автора
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2012/04/23/162500.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.