Буквоїд

Володимир Цибулько: «Варто було б перечитати «Москалицю» та «Солодку Дарусю» Марії Матіос»

30.05.09 08:25 / Буквоїд
На запитання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає поет Володимир Цибулько.
- Які книги Ви читали останнім часом?
- Перечитував Конфуція, Ніцше, Хомякова та останню книгу Оксани Пахльовської. А ще Еву М. Томпсон «Трубадури імперії». А ще з великою огидою словесні вивергання якогось табачника. От де вже отрута, так отрута! Від подібного письма мені здається найбільше страждає автор. А ще Гоголя перечитував до ювілею. І  Захер-Мазоха. Хочу написати політичну п’єсу. -  Що плануєте прочитати?
- До початку виборчої кампанії перечитую найновіші книги з політичного консультування. - Що б Ви рекомендували читачам прочитати?
- Очевидно варто було б звернути увагу на скандальну книгу  Ульяненка. Щоб зрозуміти дутість скандалу. Варто було б перечитати  «Москалицю» та «Солодку Дарусю» Марії Матіос. Бо за останні роки в письмі так мало одкровення і так мало знання самого життя, що хочеться вже почати консультувати письменників. А взагалі то – я давно не заходив у видавництво «Дух і літера» – все що вони видають треба читати обов’язково, аби освіжати мізки. Але це здається відповідь на друге питання.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2009/05/30/082551.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.