Буквоїд

Бунінську премію здобув Юрій Поляков

22.10.08 19:22 / Буквоїд
www.svobodanews.ru
Сьогодні у Москві Юрій Поляков здобув Велику Бунінську премію, яка цього року присуджувалася за автобіографічну прозу. Відомий письменник та драматург відзначений за п´ятитомне зібрання творів, а також за романи «Грибний цар» і «Слово за слово», що побачили світ 2007 року.
«Слово за слово» це - збірник цитат із численних записних книжок Юрія Полякова, а також його романів, повістей, п´єс і статей. Крім грошової винагороди в розмірі 20 тисяч євро, лауреатові вручена золота медаль із зображенням Івана Буніна.  Крім того, «Малі премії» тримали Сергій Єсін, Людмила Петрушевська і Юхим Гаммер.   Спеціальну премію «За видатний внесок у поезію й пісенну творчість» присуджено Миколі Добронравову, премію «За видатний внесок у російську літературу для дітей і юнацтва» - Альберту Лиханову, премію «За особливі заслуги перед російською словесністю» - члену-кореспонденту РАН, філологу Юрію Воротнікову. У номінації «Відкриття року» нагороджений краснодарський письменник Олександр Карасьов.  Усього в конкурсі взяли участь 75 авторів із 20 регіонів Росії, а також Білорусії, Німеччини, Грузії, Ізраїлю, США, України, Франції, Естонії.   За матеріалами Lenta.ru, «Культура»
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/nagorody/2008/10/22/192224.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.