Буквоїд

Ігор Бондар-Терещенко: «Раджу «Сказки для Марты» Дмітрія Дейча»

15.05.09 07:24 / Буквоїд
На запитання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає поет і літературний критик Ігор Бондар-Терещенко.
- Які книги Ви читали останнім часом?
- Читаю здебільшого книжки, прислані друзями, приятелями і просто знайомими, серед яких – прочитанні останні в часі ну просто надзвичайні романи «Чтобы Бог тебя разорвал изнутри на куски!» Слави Куріцина (себто Андрія Тургенєва) з Петербурга, «Невозвратные глаголы» Володимира Рафеєнка з Донецька і «Люди с чистой совестью» Анни Козлової з Москви. Серед «не-дружнього» читва, яке прочитав останнім часом – «Мулей» Ерлена Лу, «Отель «Раффлз» Рю Муракамі, «Гора мертвеців» Ельфріди Елінек і «Карлик» Чака Палагнюка. - Що плануєте прочитати?
- Прочитати планую, знов-таки, присланий роман «Клоун Шалімар» Салмана Рушді, а також щоденник «Сади і дороги» Ернста Юнгера. - Що б Ви рекомендували читачам прочитати?
- Прочитати раджу «Сказки для Марты» Дмітрія Дейча і «Жил-был дважды барон Ламберто, или Чудеса острова Сан-Джулио» Джанні Родарі
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2009/05/15/072421.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.