Буквоїд

Сергій Притула: «Чиновникам раджу перечитувати Біблію та Конституцію»

13.05.09 08:16 / Буквоїд
На запитання порталу «Буквоїд»: «Що читати?» відповідає ведучий програми «Підйом» Сергій Притула.
- Які книги Ви читали останнім часом?
- Намагаюся добити «Таємницю» Юрія Андруховича. Лишилось трішки. Отримую від цієї книги винятковий позитив. Потішений і подивований. Ірена Карпу читав нещодавно «Добло і зло». Мила книга ні про що. Прочитав-поржав, я не дивуюсь, що її названо найгіршою книгою року. Але мене книжка не засмутила, коли я її читав. Дяченки подобаються останнім часом.  - Що плануєте прочитати?
- Ніколи нічого не планую. Заходжу до книжкового магазину і вибираю книгу, яка у око потрапить. Інколи керуюсь інтуїцією, інколи прізвищем автора, інколи рекомендацією продавця. От мені якось Ірма Вітовська порадила почитати книгу Марії Матіос «Майже ніколи не навпаки». Потім дідусь моєї дружини, якому 80 років, попросив купити йому книжки Матіос. Я купив «Націю» і «Солодку Дарусю», які я на той момент ще не читав. Дуже сильно. Після Стефаника так про те ніхто не писав.  - Що б Ви рекомендували читачам прочитати?
- Прості люди самі знають, що їм читати, а чиновникам треба час від часу перечитувати Біблію та Конституцію. Може б більше толку було.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2009/05/13/081631.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.