Буквоїд

Презентація книжки Івана Андрусяка «Сорокопуди, або Як Ліза і Стефа втекли з дому»

30.04.09 16:40 / Буквоїд
8 травня в рамцях Львівського «Форуму видавців – дітям» відбудеться презентація нової книжки «здитинілого» письменника Івана Андрусяка «Сорокопуди, або Як Ліза і Стефа втекли з дому» ( «Видавництво Старого Лева», серія «Обережно: дівчатка!»).
«Сорокопуди…» – це капосна, але повчальна історія з трьох частин із «подвійним дном», яку діти і їхні батьки прочитають по-своєму. Перша частина – «З дубцем і з ломакою» – це шпигунсько-алкогольний детектив. На дітей тут чекає багато сміху, а на дорослих – осмислення гострих соціальних проблем. Друга – «Пророчитель із гори Замок» – це «жахастик». Дітям тут буде дуже страшно, а дорослі сприймуть усе це як пародію на фентезі. Частина третя – «Золотий кінь» – скарбошукацький трилер. Діти тут познайомляться з основами ведення бізнесу й азами археології, а дорослі з головою поринуть у карколомний світ дитячої психології.  Під час презентації ЛІЗА І СТЕФА ОСОБИСТО проведуть низку цікавих і капосних конкурсів для допитливих малюків і доскіпливих дорослих. Головний приз – АГІНІЧНА ПОМАДА!!!Приходьте у п’ятницю, 8 травня, на 12-у годину на ятку «Видавництва Старого Лева» у Львівський палац мистецтв.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2009/04/30/164012.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.