Буквоїд

Cуд відмовився подовжити пільговий договір оренди ТОВ «Книгарня «Сяйво»

03.11.11 20:30 / Буквоїд
3 листопада Київській апеляційний господарський суд відмовився подовжити пільговий договір оренди ТОВ «Книгарня «Сяйво» на приміщення на вул. Червоноармійській, 6.
Апеляційна інстанція залишила в силі рішення господарського суду м. Києва від 11 жовтня 2010 року.
Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації. Товариство вимагало подовжити договір оренди, згідно з яким воно сплачувало за оренду приміщення на Червоноармійській, 6 лише 33 грн. на місяць до 2022 року. Термін дії цього договору закінчився 1 січня 2010 року. Це вже п´яте судове рішення, яке встановлює відсутність права оренди вказаного приміщення у ТОВ «Книгарня «Сяйво». Раніше це було встановлено судами першої, апеляційної та касаційної інстанцій при розгляді справи про визнання недійсною приватизації приміщення. Таким чином, немає жодних юридичних перешкод для виконання рішення Київської міської ради щодо передачі КП «Міській магазин» приміщення на Червоноармійській, 6 та відкриття комунальної книгарні.

Водночас громадський захисник книгарні Костянтин Клімашенко заявив, що ТОВ «Книгарня «Сяйво» має намір оскаржити це рішення.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/bookmarket/2011/11/03/203025.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.