Головна\Події\Презентації

Події

26.10.2014|08:48|Буквоїд

Ганна Герман представила у Брюсселі свою книгу «Дівчинка і косміти»

У Європейському прес-клубі у Брюсселі Ганна Герман презентувала свою нову книгу «Дівчинка і косміти», яка видана в Бельгії французькою мовою.

Видання представив лауреат поетичної премії Французької академії безсмертних, президент Міжнародної асоціації “Poetas del Mundos” Атанас Ванчев де Трасі, який переклав твори Ганни Герман французькою. «Не витрачайте час на політику, Господь Вам дав великий талант», - звернувся він до авторки. 

На презентації виступила народна артистка України Лариса Кадирова, яка декламувала уривки з роману «Піраміди невидимі». Головний редактор журналу «Всесвіт» Дмитро Дроздовський порівняв прозу Ганни Герман з творчістю Маркеса та Фолкнера. «У принципі політика повинна формувати нормальне суспільство, а література має змінювати, руйнувати цю нормальність, яка часто призводить до катастрофи», - сказав він. 

Презентацію відвідали зарубіжні та українські журналісти, митці, літератори. Серед них – віце-президент Міжнародного союзу франкофонної преси Ролан Форре, бельгійський видавець Лек Первізі, представник української громади в Бельгії Ростислав Демчук. 

Нова книжка Ганни Герман містить відомий в Україні роман "Піраміди невидимі" та повість «Дівчинка і косміти», яка друкується вперше і одразу у французькому перекладі. Як зазначається в анотації книги, твори Ганни Герман є майстерними за своєю оповідною манерою. Це – проекція українського політика, яка вирішила відкрити себе світові як авторка художніх текстів, що змушують замислитися над сенсом людського життя.

 

Інформація: прес-служба Ганни Германкоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери