Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Літературний дайджест

17.07.2017|10:25|Gazeta.ua.

Багатий спадкоємець закрутив роман з неповнолітньою

Книга "Таємниця галицького Версалю" української письменниці Тетяни Пахомової вийшла у харківському видавництві "Клуб сімейного дозвілля".

У романі розповідається про спадкоємця величезних статків Потоцьких та галицького Версалю – 20-річного Щенсного. Він захоплений літературою та театром. Але щоб виправдати славу і репутацію родини, мусить одружитися із Жозефіною Мнішек і стати польським королем. Шляхтич батько та амбітна мати з малих літ готували його на роль майбутнього володаря. Викорінюють з малечку у ньому прояви милосердя й людяності.

Якось при дорозі Щенсний зустрів красиву 16-річну дівчину Гертруду. Закохується в неї, і вони хочуть прожити разом усе життя і створити сім´ю. Проти волі батьків Щенсний одружується. Цим вчинком змінює історію вільної Польщі.

Тлом для історії кохання між Гертрудою Комаровською та Станіславом Потоцьким стали події середини 18 століття, коли Річ Посполита переживала епоху занепаду. Станіслав Потоцький відомий, насамперед, як засновник та меценат Уманського парку "Софіївка".

У романі є чимало історичних екскурсів, а також вигаданих епізодів і героїв. Ці фантастичні елементи наближують роман до казки. Серед інших, є Великий Болотяний дух і чорти.

В 2016-му дебютний роман Тетяни Пахомової "Я, Ти і наш мальований і немальований бог" відзначили гран-прі Міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова". Авторка проживає у рідному місті Радехові, що на Львівщині. Працює вчителем географії у спецшколі.

Книга Тетяни Пахомової буде цікавою читачам, що захоплюються не надто правдивою історичною тематикою в переміш з любовними баталіями, описаними від імені жінки.

Володимир Грисюккоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери